Zajęcia ruchowe dla pracowników biurowych

Nasza propozycja zajęć ruchowych dla pracowników biurowych obejmuje zakres ćwiczeń specjalnie dobranych do przeciążeń, jakie niesie ze sobą długotrwałe przyjmowanie pozycji siedzącej.

Powszechnie wiadomo, że długotrwałe siedzenie wywiera negatywny wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy człowieka. Dodatkowo stres, tak często towarzyszący pracy w dzisiejszych realiach, powoduje napięcie całego ciała, skutkując nerwowością i rozdrażnieniem. W efekcie nawet u najbardziej zaangażowanych pracowników pojawia się spadek wydajności pracy, drażliwość i zmęczenie.

Proponowane przez nas zajęcia i dedykowane ćwiczenia pozwalają pozbyć się bólów pleców; znikną napięcia w barkach i bóle głowy. Organizm stanie się bardziej dotleniony, spokojniejszy, a w efekcie wzrośnie zadowolenie z pracy i jej wydajność. Podpowiemy, jak powinna wyglądać prawidłowa pozycja siedząca, a także jakie ćwiczenia można wykonywać za własnym biurkiem.

Proponowane przez nas zajęcia mają charakter zarówno prozdrowotny, jak i integrujący grupę. Zajęcia ruchowe poprowadzi doświadczony fizjoterapeuta, a nasza sala (znajdująca się w Gliwicach w siedzibie firmy RehaMedica) wyposażona jest w kompletny sprzęt, wykorzystywany na zajęciach. Wystarczy określić dogodny termin (dzień i godzina) aby zarezerwować salę i stworzyć zamkniętą grupę ćwiczeń dla Państwa firmy.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć – Marzena Sroka: 506 717 758 lub terapie@op.pl